دوشنبه, ۴ تیر ۱۴۰۳ / قبل از ظهر / | 2024-06-24
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 5523 |
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۶ |
14 بازدید
۰
3
ارسال به دوستان
پ

روزه به عنوان یک عبادت فقط امساک از خوردن و آشامیدن نیست، بلکه شرایطی دیگر هم دارد که بیانگر جایگاه خاص روزه در رشد و تکامل شخص مسلمان در مسیر بندگی خداوند متعال است. در همین رابطه آیت الله مکارم شیرازی به پرسشی پیرامون «خوردن و آشامیدن برای مسافر در ماه رمضان» پاسخ گفته اند.

به گزارش «مبلغ»، آیت الله مکارم شیرازی به پرسشی درباره «خوردن و آشامیدن برای مسافر در ماه رمضان» پاسخ گفته است.
این استفتاء در پایگاه اطلاع رسانی آیت الله مکارم شیرازی به صورت زیر منتشر شده است:
پرسش: خوردن و آشامیدن برای مسافری که از روزه گرفتن معذور است چه حکمی دارد؟
پاسخ: مکروه است در روز ماه رمضان در خوردن و آشامیدن، خود را کاملًا سیر کنند.

منبع: خبرگزاری خبرآنلاین

منبع خبر به همراه لینک آن ( در انتهای متن خبر ) نوشته شده است و خبرگزار در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ( 5523 ) را همراه با ذکر موضوع به آدرس  info@khabargozar.com  ایمیل بفرمایید. با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه خبرگزار مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
    برچسب ها:
لینک کوتاه خبر:
تبلیغات
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزار در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات و تجربیات شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرتان را بیان کنید